قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین مهد کالا تابع قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی است و بدیهی است که حقوق خریدار محفوظ است.و این قوانین به شرح زیر است.

  1. مهد کالا موظف است کالای خریداری شده را با توجه به سفارشات ثبت شده در سایت بی کم و کاست به خریدار تحویل نماید. بنابراین مشتریان عزیز با خیال راحت وآسوده خرید خود را انجام دهند.
  2. سفارشات ثبت شده مشتریان در سایت برای آنها ایمیل خواهد شد.و مشتریان می توانند روند دریافت کالای خود را پنل کاربری خود در سایت پیگیری کنند.
  3. اجناس مشتریان عزیز به هر دلیلی تا هفت روز قابل برگشت به فروشگاه می باشد. و مبلغ آن ظرف مدت 48 ساعت کاری به حساب شخص خریدار باز گردانده خواهد شد. در صورتی که اولا کارتن اجناس باز نشده باشد ثانیا اجناس به نماینده فروشگاه صحیح و سالم  تحویل گردد ثالثا هزینه ارسال کالا و برگشت کالا به عهده خریدار می باشد.
  4. مهد کالا موظف است کالای خریداری شده توسط مشتریان را صحیح و سالم به مشتریان تحویل نماید و مشتریان عزیز نیز بایستی اجناس خریداری شده را پس از چک کردن کامل جنس تحویل بگیرند. در صورت وجود ایراد یا عدم تطابق با سفارش ارسالی همان موقع به فروشگاه اعلام کنند.زیرا پس از تحویل کالا فروشگاه مسئولیتی نخواهد داشت.
  5. با توجه به نوسانات بازار مشتریان موظفند قبل از ثبت نهایی سفارشات از فروشگاه قیمت و موجودی انبار را استعلام بگیرند.همچنین پیش فاکتور مشتریان به تاریخ همان روز معتبر است ولیکن در صورت ثبت نهای خرید قیمت محصول همان قیمت زمان ثبت نهایی است و تغییری نخواهد کرد.
  6. مشتریان عزیز می بایستی آدرس دقیق و کامل پستی خود را در سفارش خود ثبت کنند مسئولیت درج اشتباه آدرس به عهده خریدار می باشد.
  7. سفارشات به شخص سفارش دهنده یا شخص دریافت کننده که در سایت ثبت شده یا اقوام درجه یک آنها تحویل می گردد.
  8. مهد کالا قبل از ارسال با خریدار تماس گرفته و سپس کالای سفارشی را ارسال می کند بنابراین جهت هماهنگی دریافت کالا می بایست خریدار شماره تلفنی که در دسترس باشد را حتما در سفارش خرید خود ثبت کند تا خرید خود را به موقع دریافت کند در غیر اینصورت تاخیر در دریافت کالا به عهده خریدار می باشد