شیرالات بهداشتی ساختمان

در این صفحه ما سعی کرده ایم توضیحات مختصری در خصوص شیرالات تقدیم کنیم. همچنین برترترین برندهای شیرالات داخلی را معرفی،و محصولات آنها را تقدیم کنیم.با کلیک روی تصاویر به صفحه همان محصول هدایت می شوید.

شرکت قهرمان با سابقه 40 ساله در زمینه تولید شیرالات بهداشتی ساختمان و برند برتر سال 1398 در زمینه کیفیت وتنوع، از جمله شرکت های است که مواد اولیه خود را آنالیز کرده تا محصولات با کیفیتی تولید کند .کارتریج های شیرآلات قهرمان اکثرا اسپانیایی و شیلنگ های مصرفی جهت شیرآلات  نیز از جنس مرغوب و آلمانی می باشد. محصولات این شرکت دارای گارانتی پنج ساله است .و در صورت هرگونه خرابی می توانید با خدمات پس از فروش این شرکت تماس بگیرید. انواع محصولات این شرکت عبارتند از کلیه شیرآلات بهداشتی روکار و توکار جهت سرویس های بهداشتی ساختمان، همچنین  شیر های چشمی و شیر های اطاق عمل و همچنین لوازم مصرفی از قبیل شیر پیسوال ،شیلنگ توالت ،شیلنگ دوش ، علم های دوش و زیرآب های اتوماتیک است

شیرالات راسان ساخت شرکت ماهسان پویا می باشد و در سال 1376 تاسیس گردیده است. این شرکت دارای استاندارد های متعددی است که تصویر آنها در وب سایت خود شرکت بارگذاری شده است. و با مراجعه به وب سایت خود شرکت می توانید آنها را مشاهده فرمایید.شیرالات راسان دارای تنوع رنگ و مدل بسیار بالایی می باشد. و این تنوع امکان انتخاب راحت با سلیقه و دکوراسیون شما را به وجود می آورد

محصولات شودر

شیرآلات بهداشتی یکی از کالا های ملزوم ساختمان است. بنابراین بایستی در انتخاب آن دقت لازم را به عمل آورد. و لازمه انتخاب صحیح در هر چیزی داشتن اطلاعات کافی و صحیح در خصوص آن است .متاسفانه یا خوشبختانه در حال حاضر تعداد بیشماری شرکت در زمینه تولیدات شیرآلات بهداشتی ساختمان اعم از خارجی و ایرانی فعالیت دارند و بازار شیرآلات دارای تنوع بسیار زیادی است.که خوشبختانه جواب گوی هر نوع سلیقه است و متاسفانه باعث سر در گمی افراد در هنگام خرید می گردد. در این راستا و بازار متاسفانه برخی شرکت ها از کیفیت محصول خود کاسته تا بتوانند با اهرم قیمت پایین تر در این بازار رقابتی مشتریانی بدست آورند. بناربراین دانستن نکات کلیدی و مهم در این خصوص لازم است.

شیرآلات از سه بخش تشکیل شده اند.قسمت اصلی آنها پوسته و بدنه شیرآلات می باشد. بهترین گزینه استفاده از فلز برنج است که مذاب آن در قالب ریخته شده و پس از بیرون آمدن از قالب آن را پرداخت و سپس آبکاری می شود. آبکاری صحیح پوسته عامل اصلی دوام و جلای شیرآلات می باشد. تنها عاملی که می تواند دوام آبکاری شیر را تضمین کند. اعتبار برندی است که از آن خرید کرده اید چرا که در ظاهر شما هیچ گاه نمی توانید کیفیت آبکاری را تشخیص دهید.بنابر این برندی را انتخاب کنید که گارانتی معتبر داشته باشد. قسمت دوم شیرآلات مغزی و یا کارتریج آنهاست مه بایستی از نوع با کیفیت باشد.وسومین قسمت انها شیلنگ های انهاست .مغزی، کارتریج و شیلنگ ها از لوازم مصرفی شیر های آب است ولیکن هر چه با کیفیت تر آرامش شما بیشتر است.