مهد کالا یک فروشگاه در راستای خدمت به شماست

موفقیت ها و تاریخچه شرکت ما را ببینید.

هدف ما رضایتمندی بازدید کنندگان سایت و مشتریان گرانقدر می باشد

درباره فروشگاه آنلاین ما

ما با سابقه 15 ساله در بخش اجرای صنعت ساختمان وخدمت رسانی به ملت عزیز بارها مشاهده کرده ایم که اکثر مردم در هنگام خرید سر در گم اند و علت این امر نیز نداشتن اطلاعات کافی در خصوص محصولی است که می خواهند بخرند. بنابراین لزوم را بر آن دیده ایم که در این بخش اطلاعاتی در خصوص لوازم ساختمانی به همشهریان عزیز ارائه کنیم باشد که گره کشای کار باشد.

ما از سال 1380 در زمینه تعمیرات ساختمان فعالیت خود را آغاز کرده ایم. و با توجه به این که فعالیت خود را با کوچکترین خدمات ساختمانی شبیه لوله کشی و تاسیسات و برق و سایر موارد شروع کرده ایم بنابراین به تمام جزئیات اجناس واقفیم . و از سال 1385 نیز در زمینه تعمیرات و بازسازی و اجرای دکوراسیون به صورت جزئی و کلی و پیمان مدیریت در خدمت ملت شریف هستیم.بنابراین با توجه به تجربیات 20 ساله پیشنهاد می کنیم قبل از خرید هر محصول ابتدا اطلاعات صحیحی از محصول به دست آورید تا بتوانید درست ترین گزینه را انتخاب کنید.


Notice: Trying to get property 'post_title' of non-object in /home/mahdekal/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/helpers/helpers.php on line 60

مهدی صالحی

مدیر عامل / ناظر
با ما در تماس باشید

ارتباط برقرار کنید

شاید توانستیم با مشاوره در راستای اجرای پروژه ها و خرید های شما یاریتان کنیم

آدرس دفتر

تهران سلسبیل شمالی کوچه برادران میر صانعی کوچه گلکار پلاک 3 واحد 4

تلفن :66860497-021 و 09120196044
ایمیل : [email protected]